Fri
26
Apr
2019
24 квітня 2019 року Наталія Шалда, вихователь-методист «Дзвіночка» взяла участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «STEM-ОСВІТА: ІННОВАЦІЙНІ ПРОЕКТИ ДЛЯ НУШ» у рамках реалізації Програми Всеукраїнського інноваційного освітнього проекту «Я – дослідник», що проходив 23-24 квітня 2019 року в Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.
Секція 2 «Дошкільна освіта» - працювала на другий день, 24 квітня 2019. Програма секції була різнобічною і насиченою:
Василашко Ірина, завідувач сектору підготовки вчителів STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»: «STEM-освіта: інноваційні проекти для НУШ. Завдання науково-практичного семінару»;
Табінська Олена, менеджер з розвитку освітніх рішень LEGO Education в Україні: Майтер-клас «Творче конструювання з дітьми дошкільного віку»;
Шалда Наталія, вихователь-методист ЗДО №1 "Дзвіночок" міста Шостки: Педагогічна майстерня "STREAM-ОСВІТА лошкільників: моделюємо освітню ситуацію за освітніми напрями STREAM-освіти дошкільників";
Стеблянко Людмила, вихователь ЗДО №16 «Сонечко» міста Сум: Майстер-клас «Компонент - STREAM-освіти –«пізнавальне конструювання» у практиці роботи з дітьми дошкільного віку»;
Коба Лілія, вихователь-методист ЗДО №17 «Радість» міста Сум: Майстер-клас «Стенд-музей - базова сходинка сучасного розвивального середовища в контексті реалізації завдань STREAM-освіти».
Детальніше:
https://www.facebook.com/100009731776771/videos/852291705105214/
http://soippo.edu.ua/index.php/home/3318-na-chasi-stem-osvita
http://soippo.edu.ua/index.php/home/3323-123
Thu
25
Apr
2019
Шановні колеги! Якщо вас цікавлять інновації в дошкільній освіті, якщо ви прагнете до результативності своєї педагогічної діяльності, тоді прочитайте статтю «Упроваджуємо інновації: як відстежити результативність?» вихователя-методиста Наталії Шалди «Дзвіночок» квітневому випуску журналу «Дошкільне виховання» №4/2019 С. 21-25.
Детальніше:
Thu
18
Apr
2019
Сьогодні, 18.04.2019р., у «Дзвіночку» відбулося надзвичайне свято «Весняний капіж». Неймовірно талановиті малюки різних вікових груп дивували своїх менших і старших друзів веселими піснями, запальними таночками, грою на музичних інструментах та оригінальними музичними композиціями.
Веселе, емоційно насичене свято підготували і провели молоді, талановиті музичні керівники «Дзвіночка» - Анна Ступак і Катерина Тюпенко!
Більше фото на нашій сторінці у Facebook
Wed
17
Apr
2019
У «Дзвіночку» успішно закінчився атестаційний період. Цьогоріч у «Дзвіночку» атестувалось два творчих і талановитих вихователя. Педагоги доклали неабияких професійних зусиль при проведенні відкритих переглядів, участі в різноманітних методичних заходах та в творчих звітах. Атестаційні комісії І та ІІ рівнів ухвалили наступні рішення:
Вихователь Кузьменко Юлія Петрівна відповідає займаній посаді, присвоїти кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії»;
Вихователь Гутянка Тетяна Михайлівна відповідає займаній посаді, присвоїти кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії».
Колектив «Дзвіночка» щиро вітає вихователів з завершенням атестації, бажає міцного здоров’я, нових творчих злетів, подальшого професійного вдосконалення, морального і матеріального задоволення від улюбленої роботи.
Tue
16
Apr
2019
Колектив «Дзвіночка» щиро вітає вихователя Анну Казановську з новими публікаціями у фаховому виданні «Дитячий садок» ТОВ «Видавничої групи «Шкільний світ» №7 (847)/2019р.. До вашої уваги заняття з фізичної культури для дітей старшого дошкільного віку «Місто LEGO кличе в гості» (С.18-20), матеріал консультації для педагогів і батьків «Вид спорту для вашої дитини» (С. 35-38).
Щиро бажаємо Анні Ігорівні цікавих творчих ідей та нових друкацій!
Mon
08
Apr
2019
Фінішним заняттям в старшій групі «Сонечко», що сьогодні, 08.04.2019р., провела вихователь Єрьоменко Катерина за темою «Мозаїка – це іграшка чи мистецтво?» у «Дзвіночку» успішно закінчилася Методична панорама перегляду освітньої роботи з дошкільниками за альтернативною програмою «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт». Десята ідея, десяте заняття в десятій групі було не менш цікавим і не менш пізнавальним та розвиваючим для малят, чим попередні. Діти разом зі своєю вихователькою спробували розібратися, що то є «мозаїка»? Дитяча іграшка чи мистецтво? Через коротенькі відеофільми та мультимедійні презентації, вихователь донесла дітям, що мозаїка – не лише цікава дитяча іграшка, а ще, мозаїка - це один з видів декоративно-прикладного та монументального мистецтва, історія якого тягнеться з глибинних віків.
Fri
05
Apr
2019
05.04.2019р., в рамках Методичної панорами перегляду освітньої роботи з дошкільниками за альтернативною програмою «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт» діти старшої групи «Грайлики» разом зі своєю вихователькою Оленою Чаус досліджували такий знайомий і, виявилось, не зовсім знайомий м’яч… Малята з цікавістю познайомилися з історією виникнення м’яча, розглянули м’яч як іграшку, як спортивний інвентар, як сувенір чи прикрасу. Дослідили матеріали, з яких виготовляють м’ячі, переконалися в тому, що пружність м’яча залежить від того, чи є у м’ячі повітря. За допомогою насосів (самостійно для спущених м’ячів знайшли, відповідно розміру м’ячів, насоси) самостійно накачали і повернули пружність спущеним м’ячам.
Thu
04
Apr
2019
Шановні колеги!
У закладах освіти міста Славутича реалізується Грантовий проект ЄС — «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м. Славутича до 2020 року — здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об’єктів бюджетної сфери». Серед інших заходів активно впроваджується Програма формування енергетичної та кліматичної свідомості славутичан. Програма передбачає започаткування у Славутичі довгострокової загальноміської політики екологічного просвітництва, екологічної освіти, формування у славутичан практичних навичок раціонального використання енергоресурсів.
В рамках заходів із виконання Програми був організований та проведений загальноміський вернісаж дитячої творчості «Чарівний дивосвіт лікарських рослин».
Thu
04
Apr
2019
Шановні освітяни!
Пропонуємо переглянути презентацію конкурсу-виставки «Моя краща настільна дидактична гра» з номінації «Ігри з фізичного виховання в ЗДО». Конкурс-виставка проводиться в рамках Двадцятої педагогічної виставки «Освіта Славутича – 2019».
Метою виставки-конкурсу є виявлення та поширення кращого педагогічного досвіду у використанні настільної дидактичної гри в освітньому процесі закладів дошкільної освіти.
Відео презентує авторів дидактичних ігор, опис змісту та мету усіх конкурсних зразків, безпосередньо демонструє, як діти граються в ігри.
Thu
04
Apr
2019
До Вашої уваги цікава відеопрезентація Двадцятої педагогічної виставки "Освіта Славутича - 2019"!
Thu
04
Apr
2019
Сьогодні, 04.04.2019р., в рамках Методичної панорами перегляду освітньої роботи з дошкільниками за альтернативною програмою «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт» вихователь «Дзвіночка» Олеся Забутна з дітьми старшої групи «Чомусики» занурилася у цікавий світ годинників на інтегрованому занятті «Відстукує годинник – невпинно лине час…». Малята з цікавістю дізналися про те, що у світі існує багато видів годинників, які об’єднуються за певними параметрами: спосіб розміщення: наручні і настінні годинники; призначення: будильники, таймери, секундоміри; вимірювання часу: із циферблатом чи табло; улаштування годинникового механізму: механічний, кварцевий чи електронний.
Wed
03
Apr
2019
У «Дзвіночку» продовжується Методична панорама перегляду освітньої роботи з дошкільниками в рамках альтернативної програми «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт». Сьогодні, 03.04.2019р., вихователем Марією Кузьменко в середній групі «Веселка» продемонстровано інтегроване заняття «Як книга з’являється на світ та як її зберігають…».
Робота з теми «Таємниці книжкового дивосвіту» розпочалася в групі ще з понеділка. Діти переглянули та обговорили разом з вихователем науково-пізнавальні ролики, мультимедійні презентації на тему «Як книга з’являється на світ», побували на екскурсії в шкільній бібліотеці. А сьогодні – спробували згадати та вербалізувати свої знання, поміркувати над тим, чи легко і просто з’являються книжки, що треба знати і як діяти, щоб книги жили довго, де краще їх зберігати.
Tue
02
Apr
2019
2 квітня 2019 року у «Дзвіночку» продовжилась Методична панорама перегляду освітньої роботи з дошкільниками в рамках альтернативної програми «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт» в середній групі «Всезнайки» на занятті «Парасольку, парасолю – на прогулянку візьму…», що провела вихователь Юлія Кузьменко.
На цей раз малеча вивчала таку знайому всім парасольку. З подивом дізналися, що парасольки в давнину були дуже важкі,важили аж до двох кілограмів. Спробували самостійно дослідити, чи легко було носити таку парасольку; з цікавістю розібралися в тому, що парасольки є для дітей, дорослих, є - чоловічі і жіночі, а ще – для домашніх улюбленців, для тварин; є парасольки, які захищають від дощу, сонця та ті, що використовують у своїй роботі професійні фотографи. І мають ці парасольки - різний вигляд та виготовлені з різних матеріалів.