STREAM-ОСВІТА: ПАРАСОЛЬКУ, ПАРАСОЛЮ – НА ПРОГУЛЯНКУ ВІЗЬМУ…

2 квітня 2019 року у «Дзвіночку» продовжилась Методична панорама перегляду освітньої роботи з дошкільниками в рамках альтернативної програми «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт»  в середній групі «Всезнайки» на занятті «Парасольку, парасолю – на прогулянку візьму…», що провела вихователь Юлія Кузьменко.

На цей раз малеча вивчала таку знайому всім парасольку. З подивом дізналися, що парасольки в давнину були дуже важкі,важили аж до двох кілограмів. Спробували самостійно дослідити, чи легко було носити таку парасольку;  з цікавістю розібралися в тому, що парасольки є для дітей, дорослих, є - чоловічі і жіночі, а ще  – для домашніх улюбленців, для тварин; є парасольки, які захищають від дощу, сонця та ті, що використовують у своїй   роботі професійні фотографи. І мають ці парасольки - різний вигляд та виготовлені з різних матеріалів. 

Переконалися, що у різних парасольок – різна кількість спиць, порахували спиці у своїх парасольках, а за допомогою магнітиків вияснили:  у якої парасолі стрижень металевий, а у якої – дерев’яний. Найцікавішою для малюків була дослідницька робота, коли діти самостійно визначали яка тканина буде найкращою, тобто, не пропускатиме воду і підійде для купола парасолі, та як? з  розкритого купола парасолі стікає вода і коли вона там затримується…

 

А ще прикрашали паперові парасолі блоками «Дьєнеша» та виготовляли для LEGO-чоловічків парасолі з LEGO-цеглинок.

 

Більше фото на нашій сторінці у Facebook

Write a comment

Comments: 0

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ