МІСЬКА ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ «LEGO-КОНСТРУЮВАННЯ ЯК КОМПОНЕНТ STREAM-ОСВІТИ ДОШКІЛЬНИКІВ»

06.05.2019р., у «Дзвіночку» для вихователів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти м. Шостки відбулось третє засідання міської педагогічної майстерні «LEGO-КОНСТРУЮВАННЯ ЯК КОМПОНЕНТ STREAM-ОСВІТИ ДОШКІЛЬНИКІВ» за темою «Інтеграція LEGO-конструювання в простір STREAM-освіти дошкільників», що провела вихователь-методист ЗДО №1 «Дзвіночок» Наталія Шалда. 

Учасники спільно з керівником Педагогічної майстерні визначили місце та роль LEGO- конструювання в просторі STREAM-освіти дошкільників; мали змогу практично поуправлятись в активних вправах та іграх з використанням LEGO-цеглинок на взаємодію, розвиток у дітей уваги, спостережливості, мовлення, уміння співпрацювати в команді. За запропонованими темами, об’єднавшись в команди, самостійно спробували змоделювати освітній процес з дітьми дошкільного віку з використанням пізнавального конструювання з LEGO : визначили та побудували індивідуальні конструкції за своєю темою, об’єднали індивідуальні конструкції в колективну та запропонували орієнтовну тему творчої гри за колективною роботою.

 

Познайомились з досвідом роботи вчителя-логопеда ЗДО №1 Ірини Гетьманенко з використання LEGO-цеглинок як засобу корекційної та розвиваючої роботи з дітьми-логопатами, взяли участь у практичних завданнях, вправах, іграх з LEGO-цеглинками корекційно-розвиваючого спрямування.

Write a comment

Comments: 0

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ