АРХІВ НОВИН

Fri

20

Dec

2019

ВИСТАВКА НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИХ КОМПОЗИЦІЙ "ЗИМОВИЙ ВЕРНІСАЖ" – 2019

Read More 0 Comments

Fri

20

Dec

2019

ПРО ЧУДОВІ АПЕЛЬСИНИ - НАСОЛОДУ ДЛЯ ДИТИНИ

Сьогодні, 20 грудня 2019 року, на виконання плану роботи міського методичного кабінету управління освіти та з метою мотивації інноваційної діяльності, виявлення, підтримки професійної самореалізації, формування інноваційної культури педагогічних працівників закладів дошкільної освіти міста у «Дзвіночку» стартував міський Фестиваль інноваційних занять.
Для членів експертної групи та членів методичного об’єднання вихователів середніх груп вихователь
«Дзвіночка» Тетяна Гутянка провела інтегроване заняття за альтернативною программою формування культури інженерного мислення в дошкільників “STREAM-ОСВІТА, АБО СТЕЖИНКИ У ВСЕСВІТ” на тему: «Про чудові апельсини - насолоду для дитини», зберігаючи основний принцип міжпредметної інтеграції за альтернативною програмою «STREAM – ОСВІТА, АБО СТЕЖИНКА У ВСЕСВІТ»: «БАЧУ», «ЧУЮ», «ВІДЧУВАЮ», «ГРАЮ», «ТВОРЮ».

 

Більше фото на нашій сторінці у  Facebook

0 Comments

Mon

16

Dec

2019

НОВОРІЧНІ СВЯТА У "ДЗВІНОЧКУ"

Read More 0 Comments

Thu

12

Dec

2019

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ ЗА АВТОРСЬКИМИ ІДЕЯМИ ОЛЕНИ АКСЬОНОВОЇ «ШКОЛА РОЗУМНОГО РУХУ: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ»

11 грудня 2019 року, згідно Плану роботи на 2019/2020 навчальний рік, вихователем з фізичної культури Анною Казановською для педагогів «Дзвіночка» була проведена Педагогічна майстерня за авторськими ідеями Олени Аксьонової «ШКОЛА РОЗУМНОГО РУХУ: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ».

 

Педагоги "Дзвіночка" охоче і зацікавлено познайомились з новими авторськими (О. Аксьонової) підходами до фізичного виховання дошкільників у контексті сучасних тенденцій у педагогічній науці. Познайомилися з новою структурою заняття з фізичної культури і разом з Анною Казановською спробували відпрацювати завдання кожної частини заняття та навички моделювання рухових завдань згідно із авторською (за О.Аксьоновою) структурою заняття.

0 Comments

Sun

08

Dec

2019

РОЗВАГА "ХАТА НА ТАТА"

Read More 0 Comments

Fri

06

Dec

2019

ТРЕНІНГ З ВИКОРИСТАННЯ ЦЕГЛИНОК LEGO

5 грудня 2019 року на базі Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня №13 відбувся тренінг з використання цеглинок LEGO в освітньому процесі за сприяння The LEGO Foundation. В ньому взяли участь вихователі «Дзвіночка» Олена Чаус та Юлія Кузьменко.

 

 Від колективу закладу щиро дякуємо тренеру Олені Дуці за корисну інформацію та продуктивну роботу!!!

0 Comments

СТАТИСТИКА:

5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ НАШОМУ САЙТУ ВИПОВНИЛОСЯ 6 РОКІВ

АДРЕСИ КОРИСНИХ WEB-САЙТІВ:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ